Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2008-08-08 20:05:44

izaak

Nowicjusz

7506313
Call me!
Skąd: Chorągwica
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 18
Punktów :   

Coś o sobie i nasze hobby

Tu piszemy coś o sobie i swoim hobby, oczywiście niektóre osoby znają sie z sGALAXy ale proszę o ponowne napisanie czegoś o sobie wiec ja zacznę

witam wszystkich jestem Marcin mam 18 lat mieszkam na Chorągwicy kilka kilometrów od Krakowa uczęszczam do Technikum Informatycznego w Wieliczce (3 klasa) moje pasja to komputery ale oprocz komputerów lubie czytać książki szczególnie fantastyke i i grać na kompie w Ogame i inne gry.


"Jeśli masz na kogoś liczyć to licz na siebie!"

Offline

 

#2 2008-08-08 20:08:14

izaak

Nowicjusz

7506313
Call me!
Skąd: Chorągwica
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Coś o sobie i nasze hobby

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądam to zapraszam do GALERII


"Jeśli masz na kogoś liczyć to licz na siebie!"

Offline

 

#3 2008-08-08 20:41:36

Moonlight

Nowicjusz

status 3664001
7768953
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 14

Re: Coś o sobie i nasze hobby

skoro nalegacie to niech wam będzie Jestem Moonlight (imię nie jest ważne) lat 24 zamieszkały w Tucholi woj. Kujawsko-pomorskie
Hobby numizmatyka, motocykle (chopper,cruiser).Obecnie piszę program - praca inż z Informatyki

Offline

 

#4 2008-08-08 20:45:40

gurszczak

Nowicjusz

4806375
Call me!
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie i nasze hobby

a ja mam 27  lat i od 5 lat pracuje w informatyce najpierw w takiej firemce o nazwie LG a teraz troszke miejszej ale z polskim kapitałem i  troszke kierowniczuje w niej a pozatym na żona juz tez jest w wolnym czasie ogame komputery, motorki i samochodziki. Zwiedzanie to moje 2 zycie


________________________
Pozdrawiam Gurszczak

Offline

 

#5 2008-08-09 00:31:20

koniu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Coś o sobie i nasze hobby

Nie muszę mówić chyba że z sGalasy odeszła najlepsza 10 ale muszę powiedzieć że odeszło tam 10 bardzo sympatycznych ludzi. Myśle że zawsze lepiej mieć 10-15 osób w sojuszu które są zgrane niż 40 osób które mają wszystko w pupie Galeria to super pomysł więc teraz by wypadało coś napisac o sobie bo to jak sabati mi w pierwszej rozmowie uświadomiła nie jesteśmy tylko graczmi ale tez ludźmi. Więc ja zaczne od siebie :

To że jestem koniu to wiecie, a w realu mówią na mnie Dawid, tak jak się nazywam mieszkam w Gliwicach (Śląśk) chodzę do 3 klasy technikum gastronomicznym w gliwicach, gotowanie to moja największa pasja. W limicie wiekowym ledwo się mieszcze bo w grudniu dopiero kończę 18 lat   Czyli jeszcze 4 i pół miesiąca do osiemnastki. Najwiecej mojego czasu spędzam z moją dziewczyną która jest tak cudowna i łaskawa że pozwala mi zaglądać na ogame, ale bardzo mało przez co 2 razy straciłem flote na uni 25 na 150 % i 200% zam już zakończyłem gre teraz dla przyjemnosci gram tu, więc jak jestem sam w domu to lubię spędzać czas na ogame, chyba ze kumple wpadają to wtedy impreza   Jestem zawsze uśmiechnięty. Tyle o mnie... Moge się bardziej rospisać ale komu by chciało się to czytać ! hehe 

Pozdrawiam i pisać o sobie! Dodawać jeszcze zdjęcia!

Offline

 

#6 2008-08-09 09:33:23

SABATi

Administrator

1827772
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Coś o sobie i nasze hobby

No to moze ja tez cos tam powiem o sobie   Mam na imie Marta urodzona w Pułtusku obecnie mieszkam w Wyszkowie (taka mala czarna dziura na mapie  heheh)Wiek )  Ostatnie 20-lecie XX wieku. Mam nadzieję ze dobrze będzie nam się współpracowało w przyszłości . Jestem człowiekiem kontaktowym . Jak mam coś do powiedzenia zawsze wyrażam swoja opinię )))
Dla relaksu lubię usiąść przed kompem i zagrać w coś dobrego i szybkiego NFS carbon i prostreet, S.T.A.L.K.E.R HITMAN (wszystkie) Splinter Cell (dwie pierwsze) Time Shift , Gears of war , Crysis. I oczywiście nie mogę zapomnieć o takiej grze jak MANHUNT.TO Całe zabijanie a wręcz wspaniałe mordowanie jest ujmujące.Oczywiście na pierwszym miejscu w grach jest seria Tomb Raider   a już w ogóle to Call of duty 4.Lubię także zjeść coś dobrego ale nie myślcie sobie że jadam bóg wie co....Jak znajdę czas to poczytać troszkę książki takich autorów jak Robert Ludlum , Colin Forbes , David Morrell , Alistair Maclean  czy Jack Higins.Oczywiście baśnie i fantastykę też czytam.Oprócz tego oczywiście rowerek i basenik dwie rzeczy które uwielbiam
Chyba wystarczy jak na początek


http://img127.imageshack.us/img127/4292/picphpax5.jpg
http://img37.picoodle.com/data/img37/3/8/16/f_sabatim_55e2813.jpg

Do not wait for the last judgment. It takes place every day.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wenzel.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.semperfidelisacl.pun.pl www.devils-team.pun.pl www.sbot.pun.pl